NİKADOS KOŞU KAYAĞINDA YEPYENİ BİR SAYFA AÇTI

NİKADOS SEZONU AÇTI. KAYAKODASINDA TOPLANDI.

Milli Kayak Antrenörü Abdullah Yılmaz 2022 sezonu için koşu kayağında kulübümüze büyük destek verecek. 

Geçtiğimiz sezon ilk kez koşukayağı branşında yarışmalara katılan ve antrenörlük sınavlarına girip antrenörlük belgesi alan Nikados spor kulübü, bu sezon çok önemli bir isimle bu branşta yapılanma gerçekleştirdik. 

Hem altyapıya eğilip yeni koşukayağı sporcuları yetiştirmek, yarışmalara katılıp ilimizi temsil etmek ve hem de antrenörlerine deneyim kazandırmak için 3. Kademe antrenör ve kayak öğretmeni olan Abdullah Yılmaz ile anlaşma sağlanmanın onurunu yaşıyoruz.

“Bu sezondan itibaren ülkemiz kayağına yeni koşukayağı sporcuları kazandırmak ve Denizli’de bu çalışmayı gündeme getirmek için Nikados’la ve kulüp başkanımız Hakan Keysan’la proje geliştirmek için bir araya geliyoruz. Bu gençlere ve kulübümüze bir katkım olursa mutluluk duyacağım.” diyen Abdullah Yılmaz sporcularla ve Nikados yönetimiyle tanışma toplantısı gerçekleştirdi.

NİKADOS YÖNETİMİ VE SPORCULARI İLE KAYAKODAMIZDAYDIK…

Nikfer’de bulunan kayakodamızda yönetici ve sporcularımızla toplanıp değerli Abdullah Yılmaz hocamızın sunumunu izledik.  Sporculara kayak hakkında deneyimlerini aktaran Abdullah Yılmaz örnek ve iyi bir sporcu olmak için de kendi yarışmacı dönemlerinden hikayelerini aktardı.

 

Bu sezon koşu kayağında Hakan Keysan ve Abdullah Yılmaz antrenörlüğünde yarışmalara hazırlanacak olan Nikados, yine kayak antrenörlük sınavlarına giren antrenörlerimiz Emine Kaplan ve Mehmet Somunoğlu da Alp Disiplininde çalışmalar yürütecek.

Hakan Keysan bu sezonda da hem Alp Disiplini hem de kayaklıkoşu branşlarında sezona en iyi şekilde giriş yapacağız dedi ve yeni sezonun tüm Denizli kayak camiasına başarılarla dolu bir sezon olması temennisinde bulundu.