TÜRKİYE KAYAK FEDERASYONUNDAN DENİZLİ’YE ZİYARET

 


IMG-20160311-WA0016

Türkiye Kayak Federasyonu Yönetim kurulu üyesi Hüseyin Pehlivan, TKF Genel Sekreteri Necip Fazıl Kishalı ve Eğitim Koordinatörü Cem İldir, Denizli’ye gerçekleştirdikleri ziyaret kapsamında Nikados ile görüştü.

Nikados Kulüp Başkanı Hakan Keysan ve yönetim kurulu üyesi Hatice Abalıoğlu ile birlikte Kayak İl Temsilcisi Fikret Kocaman da görüşmede hazır bulundu.

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü’ne yapılan ziyarette İl Müdürü Ahmet İbanoğlu ile kayak konusunda bir çok konunun görüşüldüğü verimli bir toplantı gerçekleştirdik.

Türkiye Kayak Federasyonu yetkililerinin ilk kez bu denli güçlü bir katılımla ilimize gelmesi biz spor kulüplerinde büyük heyecan uyandırdı. Denizli kış sporları konusunda hızla önemli noktalara ulaşacak. Bir an evvel kurumlar ve özel sektör arasında bir farkındalık projesi etrafında buluşma meselesi gündeme getirilirken, bölgenin kış sporlarına etkin bir şekilde hazırlanması için neler yapılmalı sorusunun yanıtları arandı.
Bundan böyle Denizlimiz adını turizm ile birlikte kış sporları alanında da en iyi şekilde duyuracaktır.IMG-20160311-WA0012

NİKADOS, DENİZLİ KAYAĞINI ÜLKEYE TANITACAK

Denizli’de halen tek aktif kulüp olarak çalışmalarını yürüten Nikados, 30 lisanslı Kayak sporcusu ile Türkiye arenasında boy göstermeye başlayacak.

Çıkardığımız Denizli’nin ilk kayak dergisi ve kış sporlarına yönelik yaptığımız çalışmalar Kayak Federasyonu tarafından da desteklenirken gerçekleştirilen bu ziyaret ile daha kurumsal ilişkiler kurulup Denizli’nin kış sporları ile ülkemize tanıtılmasının da yolunu açacağız.

Nikados bu konuda üzerine düşeni fazlasıyla yapacak ve ilimizde kış sporlarının en güçlü kulübü olarak gelişimini sürdürecektir. Değerli federasyon üyelerimizin bu ziyaretiyle mutlu olduk ve güçlü bir destek enerjisi aldık. Teşekkür ederiz.