NİKADOS&İRYA – 1.Nikfer Alp Disiplini Çocuk Kupası Yarışması

1.NIKFER-ALP-DISIPLINI-YARISMASI1. NİKFER ALP DİSİPLİNİ ÇOCUK KUPASI – KAYAK YARIŞMALARI 22 MART PAZAR GÜNÜ

15 yaş altı, Kızlar ve Erkekler Alp Disiplini Kayak Yarışması Pazar günü Nikfer Bozdağ Kayak Merkezi’nde yapılıyor.

2014-2015 Kış Sezonunun ilk ciddi yarışması olan ve Denizli’de ilk kez yapılacak Alp Disiplini kayak yarışması için her şey hazır.

2 kategoride yapılacak olan yarışmalar sonunda kızlar ve erkeklerde ilk üçe girenler kupa ile ödüllendirilirken Nikados Ana Sponsorumuz İrya Tekstil de tüm yarışmacılara hediye takdim edecek.

Denizli’de ilk kez yapılacak bir kayak yarışması ünvanı da alan bu program için Kayak İl Temsilcisi Fikret Kocaman da yarışmada görev alacak ve yarışma sonuçlarını Kayak Federasyonu’na bilgilendirecek.

Yaklaşık 2,5 aydır Nikfer Bozdağ Kayak Merkezinde Nikados sporcularına eğitim veren Kayak Antrenörü Fikret Erdoğan ve yardımcı antrenör Aydın Özdemir çalışmalarında sona geliyor. Bu kış sezonunu başarıyla geçirdik diyen Fikret Erdoğan; “Nikados’un lisanslı sporcularına yönelik yaptığımız çalışmada çok mesafe katettik. Artık bu sporcular yarışmacı sporcu oldular. Yarış heyecanı yaşatmak ve seneye Türkiye Finallerine gitmek için tecrübe kazanmak istedik. Sağolsun Nikados başkanımız Hakan Keysan da bu organizasyon için de çok çalıştı ve pazar günü bu heyecanı hep birlikte yaşayacağız.” dedi.

22 Mart Pazar günü saat 10.00’da Nikfer Bozdağ Kayak Merkezi’nde yapılacak olan ve Denizli’nin ilk kış sporları oprganizasyonuna tüm ilgilileri bekliyoruz.