DENİZLİ’DE 2017 KIŞ SEZONU BAŞLIYOR

DENİZLİ’DE KIŞ SPORLARI BAŞLIYOR

facebook

Bursa Uludağ, Isparta Davraz’dan değil, Nikfer Bozdağ’daki Kayak Merkezinden söz ediyoruz. Artık Denizli’de kış sporları hayal olmaktan çıktı ve 612 metre uzunluktaki Teleski, 1410 ve 1660 metre uzunluğundaki  2 adet  Telesiyejle birlikte toplam 12 km’lik kayma alanıyla Denizli, Kış sporları turizminde ülkemizdeki yerini alıyor.

IMG_9665

3 yıl önce başlayan çalışmalarla şimdiden kar kalitesi ve coğrafik konumuyla batının en güzel kayak alanlarından birisi olmayı başarmış olan Nikfer bu kışta da kayak öğrenmek isteyenlerin ilgisiyle dolup taşacak.

Daha şimdiden bir çokkayaksever bize (NİKADOS) arayarak bu kış kayak eğitimlerine başlama isteklerini söylüyorlar.  Bu yıl üçüncü sezonumuzda lisanslı 40 öğrencimiz de sabırsızlıkla kışı bekliyor. Nikfer Kayak Spor Kulübü olarak profesyonel antrenörlerimizle birlikte bizler de hazırlıklarımızı tamamladık. Umutla kar yağmasını bekliyoruz. İlk karla birlikte kayak şenliğimiz başlayacak.

ÖYLEYSE KULÜBÜMÜZLE REZERVASYONUNUZU YAPTIRIN. DENİZLİ’DEN KAYAK ÖĞRENMEYE KALKACAK ARAÇLARIMIZDA YERİNİZİ ALIN…. ANTRENÖR VE MALZEME DESTEĞİMİZDEN YARARLANIN…

İLETİŞİM: Hakan Keysan – 0543 611 98 98