DENİZLİ’NİN İLK KAYAK DERGİSİ ÇIKIYOR

DENİZLİ NİKFER KAYAK MERKEZİ İLE KIŞ SPORLARINA GİRİŞ YAPARKEN İLİMİZİN İLK KAYAK DERGİSİ DE NİKADOS KAYAK SPOR KULÜBÜ TARAFINDAN YAYIN HAYATINA BAŞLIYOR.

dergi

Toplam 32 sayfa ve renkli olarak hazırlanan ilk kayak dergisi Denizli Kayak, yayın hayatına başlıyor. Nikfer Kayak Doğa Turizmi Gençlik ve Spor Kulübü yayını ve Sunak Dergisi eki olarak yayınlanacak olan kış sporları dergisi haftaya okur karşısına çıkacak.

yayın koordinatörlüğü ve grafik düzeninin Hakan Keysan tarafından yapıldığı kayak ve kış sporları dergisi ilimiz için yeni bir spor olan kış sporları hakkında önemli bilgiler ve haberler sunacak.

Denizli’nin ilk kayak sporcularının da geniş şekilde yer bulduğu dergi ücretsiz olarak temin edilebilecek. Nikfer bölgesinde Nikados’un yaptığı sportif ve kültürel faaliyetlerin geniş şekilde yer alacağı dergi aynı zamanda Nikados kayak spor kulübünün de resmi tanıtım yayını olarak faaliyet sürdürecektir. Oğuz Ofset tarafından basıma hazırlanan kayak dergimiz Nikados kulüp başkanı Hakan Keysan sorumluluğunda günyüzüne çıkacaktır.