NİKADOS, 6.KAR FESTİVALİNDE SPORCULARIYLA ONUR YAŞATTI

 

NİKADOS & İRYA, 6. KAR FESTİVALİNDE SPORCULARIYLA ONUR YAŞATTI

Nikfer gibi küçük bir kasabada yaşayan 38 çocuğumuz daha önce kayak gibi bir spor branşıyla hiç bir ilişkileri yokken bugün tüm Denizli’ye harika bir kayak sporu gösterisi sundular. Nikados yönetim kurulu ve kulübümüze destek veren değerli dostlarla bu güne gelen kulübümüz 28’i lisanslı sporcusuyla bir çok Nikferli çocuğu kayakla buluşturdu. Festivalimizde ayrıca Ahmet Gözlükaya abimiz ve Eyüp Erman hocamızı da Nikados Onur Üyesi yaparak gururlandırdık. Bu yıl hocamızın kendi imkanıyla getirdiği kısıtlı kayak takımlarıyla sezon boyunca etabı yürüyerek kayak öğrenen çocuklarımız kayak sırası bekleye bekleye bu mutlu noktaya ulaşmıştır. Başta Büyükşehir Belediyemiz ve Kayak Federasyonumuzla görüşmelerimiz sürüyor ve seneye bu tür sorunları da aşmış bir kayak kulübü olarak daha iyi hizmetler verecek, milli sporcu hedefimiz yolunda da sapmadan ilerleyeceğiz.

Festival günü Bozdağ Kayak Merkezi’nin en iyi şekilde tanıtılması ve gelen konuklara kayak sporu hakkında eğitimler ve bilgiler verilmesi için sorumlulukla davranan tüm üyelerimiz de teşekkürü hak etmişlerdir.

Küçük öğrencilerimizin her birinin mükemmel kayak yapmaları ile ayrı bir gurur yaşarken her şeye rağmen sadece ve inatla spor yapma-yaptırma fikrimiz karşılık bulmuştur. Buraya kadar yaptıklarımızı gururla her zaman destekleyen dostlarımızın çokluğu ise temel enerjimizi oluşturuyor. Nikados olarak, her zaman ve sadece spor olsun diye ve eğlenerek çalışmalarımızı yapmayı sürdüreceğiz. Daha şimdiden bir çok okul ve çevre mahallelerden seneye kayak yapmak için başvurular alıyoruz. Bizleri destekleyen kişi ve kurumlarla hiç bir önyargı taşımadan sadece spor yapma içerikli çalışmalarımızla Denizli için en iyisini yapmayı sürdüreceğiz.

IMG_6932 IMG_6887 IMG_6872 10986941_1012699262091961_588343990546583553_o